„Ludzie pracujący razem jako jedna grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna.”

– Franklin Delano Roosevelt –

Dla mnie każde spotkanie z drugim człowiekiem to piękne doświadczenie. Pracując na swój wizerunek uważnie dobieram wszelkie narzędzia i partnerów do współpracy. Działam wraz z osobami, które są spójne w tym co robią i mają wartościowe cele.

Przywróć równowagę do swojego życia.

Konsultacje ajurwedyjskie

Agnieszka Górecka-Dolny – konsultantka ajurwedyjska, z wykształcenia anestezjolog, w swojej pracy łączy wiedzę zdobytą na studiach medycznych z Ajurwedą, która pozwala spojrzeć na drugiego człowieka z uwzględnieniem potrzeb nie tylko jego ciała, ale również umysłu i ducha.

Konsultacje ajurwedyjskie

Anna Majczyk-Zawada – Trenerka, Coachka, Konsultantka Ajurwedyjska. Wieloletnia managerka sprzedaży i HR, dziś właścicielka marki Stacja Ajurweda. Nadal żona i Mama, jakże inna, niż jeszcze kilka lat temu.

Moja zmiana jest zauważalna dla innych, spokój, który przykrywałam działaniem i nerwowością jest dziś na zewnątrz. Świeci i zachęca. Ajurweda była brakującym puzzlem w obrazie składanym przez ostatnie 20 lat rozwoju osobistego. Inwestowania w błyskotliwy umysł i gotowość do pomocy. Otworzyła kanał do czucia, którym przyszły długo skrywane emocje.

Dziś managerów i managerki ze światowych korporacji prowadzę ku zdrowiu. Ku Więcej.

Ustawienia Hellingerowskie

Anna Choińska jest nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym, tłumaczem języka niemieckiego, która od wielu lat prowadzi warsztaty oraz sesje indywidualne z zakresu Nowych Ustawień Rodzin w Ciszy metodą Berta i Sophie Hellinger. Współtworzy polską oficjalną stronę Berta Hellinger – www.hellinger.pl, która powstała jako hołd po śmierci Berta.
Razem z Anią stworzyłyśmy dla Was projekt „Tkanki przestrzeni”.

Wedyjskie yantry

Paula Różańska jest artystką sacral artu. Kaligrafuje mantry, maluje buddyjskie obrazy (thangki) i wedyjskie yantry, czyli starożytne symbole, które mają w sobie zakodowaną duchową wiedzę i energię.
To właśnie przy współpracy z Paulą powstał dla Was plakat Matsya Jantra i plakat Harmonizator 9 Planet.