PROJEKT W DUCHU VASTU W ZGODZIE
Z NATURĄ

Projektowanie z Vastu oznacza uwzględnienie wielu parametrów, których zwykli architekci nie biorą pod uwagę.

Filozofia Vastu,która jest mi bardzo bliska, polega na tworzeniu świadomych i zrównoważonych projektów promujących przestrzenie, w których przebywamy w zgodzie z naturą, w celu uzyskania maksymalnego dobrostanu dla ciała, umysłu i duszy. Polega na tworzeniu przestrzeni w zgodzie z prawem naturalnym.

To nauka o tworzeniu zrównoważonego środowiska życia i pracy dla lepszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Pomaga stworzyć miejsce, w którym będziemy mogli żyć harmonijnie, w zgodzie z naturą, bo wszyscy jesteśmy częścią natury. Vastu pozwala na głębsze zrozumienie tego, jak stworzyć harmonijną i wspierającą relację ze swoim środowiskiem poprzez znajomość proporcji, światła, powietrza, koloru, krajobrazu, wody i roślin.
Tak jak Ajurweda balansuje 5 elementów w naszym ciele, tak Vastu balansuje 5 elementów w naszym otoczeniu.

JAK MOGĘ POMÓC:

Projektowanie z Vastu dla mnie pasja i czysta radość. Radość z tworzenia czegoś wyjątkowego, szytego na miarę. To czym mnie ujęło Vastu od samego początku to to, że w tym projektowaniu nic nie jest przypadkowe.

 

Bo nie ma przypadków…

 

Vastu to tworzenie dobrobytu poprzez moc Wed.

 

Jeśli chcesz wykonać projekt indywidualny we współpracy ze mną, zgodnie z zasadami Vastu Shastra, konieczne jest uwzględnienie pewnych parametrów, których konwencjonalny architekt nie bierze pod uwagę. Mogę poprowadzić Cię podczas tego procesu, abyś wiedział, jak zaprojektować dom swoich marzeń, przestrzeń Twojego udanego biznesu!

DORADZTWO
PROJEKTOWE DLA
PROFESJONALISTÓW

Doradztwo projektowe dla firm architektonicznych i inżynierskich

Do domów, biur i projektów komercyjnych

Koncepcje przestrzeni terenu zielonego wokół budynku

Ta usługa jest dla Ciebie, jeśli jesteś firmą architektoniczną specjalizują się w architekturze i masz klientów, którzy chcą aby ich projekt był zgodny z Vastu. Mogę Cię poprowadzić! Zapraszam do konsultacji.

PROJEKT
VASTU

Realizacja projektu koncepcyjnego wg Vastu Shastra i projektu architektoniczno-budowlanego wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę

Projekty od podstaw domów, biur i lokali handlowych

Koncepcje przestrzeni terenu zielonego wokół budynku

Ta usługa jest dla Ciebie, jeśli chcesz, abym zaprojektowała Twój projekt zgodnie z Vastu. Mam doświadczenie w architekturze wnętrz, projektowaniu i remontach, więc mogę je połączyć z moją specjalizacją w Vastu

Projekt indywidualny:

  • Projekty indywidualne od podstaw wyceniam zawsze indywidualnie, w zależności od potrzeb.
  • Dlatego zapraszam do kontaktu.
  • Odpowiem tak szybko, jak to będzie możliwe.